DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Služby

P-SHINE

       Jde o čistě přírodní techniku úpravy nehtů, jejímž složkami jsou včelí vosk, mateří kašička, křemičitá hlinka, jemné parafíny, glycerin, bentonit, panthenol, vitamíny A, E, H a provitamín B5. Princip leštění nehtů pochází – jako spousta šikovných vynálezů- z Japonska. Císařské gejši se již před staletími pyšnily krásnými, lesklými nehty a nepotřebovaly k tomu žádný bezbarvý lak. Stačilo použít tradiční postup, nanést přípravky v odpovídajícím pořadí a správným způsobem.

        Název P-Shine vznikl však až v roce 1958 podle stejnojmenné tokijské společnosti, která začala vyrábět produkty pro tuto metodu ve velkém. P-Shine si rázem získal značnou oblibu v Evropě i USA. Nejenže vypadá stejně efektně jako lak, ale navíc jde o čistě přírodní manikúru, která podporuje prokrvení a růst nehtu, dodává jim vitamíny, zpevňuje je a zároveň chrání před nepříznivými vlivy. Je to velice jednoduchá nenáročná metoda       

GELLAK

         Gellak je nadčasový materiál, který je odolný jako gel, ale nanáší se na nehty jako lak. Je naprosto hypoalergenní, vhodný pro všechny druhy nehtů, zvláště pak pro nehty lámavé.  Přípravek je určený pro přírodní a krátké nehty. Životnost gel laku je 1 – 3 týdny.

        Tato revoluční metoda, je vhodná především pro zákaznice, které nechtějí, nebo nemohou mít nehty umělé a přesto chtějí mít upravené ruce. Aplikace trvá 30 - 45 minut. Po aplikaci je gellak hned suchý a proto zákaznice může bez obav z poškození ihned odcházet.

    MODELÁŽ NEHTŮ UV GELEM

            Pomocí gelu se nehtíky zpevní a dají se také prodlloužit a to pomocí tipů nebo šablonek. Na nehet se může nanést celobarevný potah nebo francie jak bílá tak barevná. Dále se můžou jakkoli nazdobit a doupravit. Všechny vrstvy se postupně tvrdí v UV lampě. Výsledkem je naprosto přirozený vzhled nehtů.
 
            Nehty jsou poté krásně upravené a zákaznice se o nehtové lůžka nemusí starat. Doplnění cca 3-5 týdnů (záleží na rychlosti růstu nehtů). Aplikace trvá 60-90 minut.
 
 
PRODLUŽOVÁNÍ A ZAHUŠTĚNÍ ŘAS 
 
         Technika v prodlužování řas metodou řasa na řasu. Tato technika vám propůjčí dlouhé, natočené a husté řasy, které působí naprosto přirozeně. řasy jsou odolné vůči vodě, nevyžadují náročnou údržbu a proto jsou vhodné k dennímu nošení. Technika se provádí s pomocí speciálního lepidla aplikací řasy na řasu, proto jsou takto prodloužené řasy k nerozeznání od přírodních.
           K aplikaci používám značku BLINK LASH STYLIST & CARE, která je jedním z největších výrobců na světě. Aplikace trvá dle počtu přírodních řas. Nový set cca 2 - 2,5 hodiny, doplnění kolem 1,5 hodinky a to mezi rozmezím 3 - 5 týdnů =)